Loading....

UK: Za hluk z hudby podmínka a zničení reprobeden

4.5.2024 zveřejnil Britský magazín News Shopper článek, ze kterého vyplývá jak důsledně se ve Velké Británii vymáhá právo na ochranu před hlukem z elektronicky zesilované hudební produkce. Zde přinášíme překlad článku:

Zvukový systém muže z Bromley zničen po stížnostech na hluk

Padesátiletý Charles Campbell-Williams z Freelands Road se minulé úterý (23. dubna) dostavil k magistrátnímu soudu v Bromley.

Již dříve mu bylo doručen pokyn ke snížení hlučnosti, ve kterém byl upozorněn, aby snížil hlasitost a basy své hudby, aby neobtěžovala místní obyvatele, uvádí se v soudních dokumentech.

Rada města Bromley však proti němu zahájila trestní stíhání s tvrzením, že toto upozornění nedodržel, když ve dnech 1., 2., 3. a 5. září loňského roku pouštěl hlasitou hudbu.

Campbell-Williams se v úterý přiznal ke čtyřem obviněním a byl podmíněně propuštěn.

Okresní soudkyně Lucy Corrinová však také nařídila, aby Campbell-Williamsův zvukový systém propadl a byl zničen, aby se zabránilo opakování trestné činnosti.

V soudních dokumentech se uvádí, že zařízení, které má být zabaveno a zničeno, zahrnuje dva soundbary LG, dva věžové reproduktory LG, čtyři reproduktory Logitech a dva subwoofery LG.

Originál článku naleznete zde: https://www.newsshopper.co.uk/news/24294509.bromley-mans-sound-system-destroyed-noise-complaints/

Back To Top