Loading....

Sezóna 2023 v Ledárnách Braník – hluk, další lži pořadatelů, videa

Třetí sezóna festivalu v Ledárnách Braník byla opět přehlídkou nesplněných slibů pořadatelů v Ledárnách Braník. V podstatě vše co pořadatelé již třetí sezónu slibují bylo porušeno, resp. nikdy nebylo nesplněno.

Sliby, chyby

Asi nejbizardnější tvrzení na stránkách pořadatelů bezohledného festivalu v Ledárnách Braník je „DRŽÍME NAŠE SLOVO“. Tomu už snad nevěří vůbec nikdo.

Názorný příklad toho, jak pořadatelé drží slovo je opakovaný slib pořadatelů o vybudování protihlukové stěny. To tvrdil podnikatel a majitel Lucerna Music Baru Michal Filip z Hlubočep od roku 2021 radním MHMP společně se svým zaměstnancem Kamilem Šírem. Radní Hana Marvanová tento závazek pořadatele sdělila občanům žijícím v okolí festivalu. Následně tento byl tento slib oběma pány a třetím bezohledným parťákem Mgr. Tomášem Staňkem (mimo jiné bubeníkem kapely UDG) modifikován na vypracování studie protihlukové zdi. Čas plynul a studie ani zeď nikde. Stejný pan Tomáš Staněk se pak 17.5.2023 opět před členy kolokvia MHMP k řešení hluku z jeho festivalu zavázal protihlukovou zeď vybudovat alespoň směrem na bytovky v Pikovické na Praze 4. Dopadlo to jako vždy. Blíží se rok 2024 a žádná protihluková zeď vybudována není. Podrobnosti o lžích a nesplněných slibech těchto třech vykuků si můžete přečíst zde https://www.ceskobezhluku.cz/treti-sezona-lzi-a-nesplnenych-slibu-poradatelu-z-ledaren-dokladame/ A jak neplnění slibů vyřešit? Jednoduše, pořadatel ho ze svých stránek v tichosti odstranil. Stejně jako slib o předkapelách a maximální době produkce. Ani to co z původních slibů zůstalo ale pořadatel ani třetí sezónu nedodržel.

ZKOUŠÍME POTICHU. Inu podívejte se na video ze zvukové zkoušky a posuďte jak potichu kapely v ledárnách zkouší.

DODRŽUJEME NOČNÍ KLID. Slibovat něco, co musíte dodržovat ze zákona je celkem divné. Ne ale v případě těchto podnikavců. Každopádně v současné době probíhá správní řízení s pořadatelem festivalu v Ledárnách Braník pro rušení nočního klidu. V rámci tohoto správního řízení i advokát pořadatelů kroutil nad jejich bezohledností hlavou. K dobru mu tak jde, že alespoň on je nejspíše slušný člověk.

KONTROLE SE NEBRÁNÍME. V rámci probíhajících soudních řízení proti pořadatelům festivalu bylo dne 20. 6. 2023 provedeno místní šetření obvodního soudu pro Prahu 5. Avizovaná předkapela byla ale den předem zrušena s odvoláním na nějaké problémy s hlukem :-). Takto vypadá průběh kontroly v podání pořadatelů.

Další tři sliby, které jsou jen obměnou toto stejného se týkají se nešíření hluku do okolí. Jde opět o přímé lži pořadatelů. To dokládáme pomocí videí z různých čtvrtí hlavního města, kde je hluk Michala Filipa, Kamila Šíra a Tomáše Staňka z UDG značně obtěžující. Podívejte se na videa a posuďte i vy jak pořadatel dodržuje tyto své sliby. Je to jen malá ochutnávka toho, co se tu celé leté kvůli bezohledným pořadatelům děje.

Je libo řev a hluk? Filip, Šír a Staněk zařídí

17.6.2023 Ledárny Braník – zvuková zkouška (podle pořadatelů potichu/na sluchátka)

21.6.2023 Barandovská ulice Praha 5 – Barrandov
22.6.2023 Barrandovská ulice Praha 5 – Barrandov
30.6.2023 Pikovická ulice Praha 4 – Braník
13.7.2023 Pikovická ulice Praha 4 – Braník
18.7.2023 Pikovická ulice Praha 4 – Braník
20.8.2023 Hodkovičky, Praha 4
20.8.2023 Zbraslavská ulice, Chuchle – Praha 16
21.8.2023 Nádraží Braník, Praha 4 – Braník. Předkapela
21.8.2023 Zbraslavská ulice, Praha 16 – Chuchle
29.8.2023 Pikovická ulice, Praha 4 – Braník
, ,
Back To Top