Loading....

První trestní oznámení na úředníky z Prahy 4 kvůli festivalu v Ledárnách šetří kriminálka.

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. A tak bylo podáno první trestní oznámení na úředníky a politiky z Úřadu MČ Praha 4. Trestní oznámení se týká poměrně zvláštní náklonosti odpovědných úředníků z MČ Prahy 4 k pořadatelům festivalu v Ledárnách Braník na úkor obyčejných občanů. Co je za nestandardním jednáním se můžeme jen domýšlet. To co už ale víme, je že existuje důvodné podezření ze vzniku závažných finančních škod z takového jednání. K tomu bylo z naší strany doloženo mnoho důkazních prostředků.

Zajímavý je také dosavadní vývoj případu. Vrchní státní zástupkyně JUDr. Lenka Bradáčová totiž všechny oznámené skutečnosti a důkazy postoupila dozorujícímu státnímu zástupci. Ten vše znovu prověřil a obrátil se na Službu kriminální policie a vyšetřování Policie ČR s instrukcí k zahájení úkonů trestního řízení podle § 158 odst. 3 trestního řádu.

Více informací v tuto chvíli zveřejnit nemůžeme, ale podařilo se nám zjistit další velmi zajímavé informace o propojení pražských politiků a pořadatelů festivalu v Ledárnách.

,
Back To Top