Loading....

MČ P1 vs. P4 aneb Standardně vs. Nestandardně

Už třetí sezónu upozorňujeme na nestandardní chování úředníků a politiků úřadu Prahy 4. Toto chování spočívá ve slepotě úředníků Prahy 4 vůči chování pořadatelů festivalu Ledárnách. Nejde jen o terorizování místních obyvatel neuvěřitelným hlukem ale i o celou řadu přestupků, které jsou z nějakého důvodu těmto pořadatelům tolerovány. O tom naše iniciativa pravidelně informuje.

https://www.ceskobezhluku.cz/je-za-slepotou-uredniku-z-prahy-4-u-prestupku-poradatelu-festivalu-korupce/

Nyní máme možnost srovnání s tím, jak to funguje na Praze 1. Tam se právě odehrál festival United Islands of Prague 2023 s dvacetiletou tradicí. Naposledy. Nejen konec festivalu na Praze 1, ale i velmi důsledné kontrolování a vymáhání práva odlišuje ÚMČ Praha 1 od ÚMČ Praha 4. Rozdíl v přístupu obou úřadu je tak propastný, že jen prohlubuje úvahy o tom, co je tak silnou motivací úředníků z Prahy 4, že dělají že nic nevidí. Inu posuďte postup ÚMČ Praha 1 samy a srovnejte si jej s (ne)postupem MČ Praha 4.

Všimněte si podmínky ukončení produkce ve 21:15 a permanentního dozoru úředníků a politiků Prahy 1 na místě a především definitivního konce festivalu na tomto místě z důvodu hluku.

,
Back To Top